4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4799
Henri van Os-Delhez (1880-1976)
Jachtstilleven
doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200