Hendrik Weymans (1760-1831)
tweemaal penseel in grijs, samen ingelijst, beide gesign., 1793, beide 11,8 x 14,2 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240