7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8200-8287 - Design meubelen
Catalogusnummer: 8259
Consoletafel, 20e eeuw.

Zwart en verguld gelakte houten zwaan. Met glazen blad. Hierbij spiegel in verguld gelakt en gestoken houten lijst

76 x 55 en h. 73 cm; h. 108 en br. 69 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100