21e zitting - Woensdag 17 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Porceleyne Fles, cloisonné tegel en een Duits terracotta bord, 19e/20e eeuw,
de rechthoekige tegel gedecoreerd met keukenscène, het bord in reliëf gemodelleerd met een jager en vrouw in een keuken (bord met haarlijnen, chip aan standring en enkele kleine restauraties)
h. 29,5 x w. 20,5 cm. / diam. 22,5 cm.
Condition: the German dish has two hairline rim cracks, a chip to the standring and some small retouches/ restorations
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20