21e zitting - Woensdag 17 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1788
Japan, Satsuma porseleinen vaas, ca. 1900,

de platte zijden beschilderd met verschillende vogels in bloeiende struiken, de schouder met twee shishi leeuwen, de onderzijde gemerkt (kleine chips aan leeuwen)

h. 25,4 cm.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100