Catalogusnummer: 2364
Papieren waaier, Hollands, vroeg 18e eeuw,

Uitgevoerd in aquarel met voorstelling van verloren zoon. Geen benen, gezet in glas en lood raam.

b. 52 cm, h. 28 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100