Papieren waaier, Hollands, vroeg 18e eeuw,
Uitgevoerd in aquarel met voorstelling van verloren zoon. Geen benen, gezet in glas en lood raam.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100