9e zitting - Maandag 8 november 14.00 uur: 3425-3470 - Perzische en Islamitische kunst
Catalogusnummer: 3456
Myanmar, verguld houten sculptuur van een Naga, begin 20ste eeuw

versierd met schubben, lijnen en ingelegde spiegeltjes. Op een standaard. Particulier collectie Amsterdam.

L. 134, h. 145 en d. 48 cm.

Taxatie: € 600 - € 1.000
Hamerprijs: