4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4867
update-catalogue
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

Portret van een man / Liggende man

tweemaal houtskool en pastel, gesign., 64 x 50 cm. en 50 x 64 cm.

[2]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden