4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4851A
update-catalogue
Gravure, 18e eeuw
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50

outbid-warning
Overboden