14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 3052
China, platte gemodelleerde Yixing aardewerken theepot en deksel, 18e eeuw,

de platte zijden gemodelleerd met chrysanten, de greep met gestileerd drakenhoofd en de deksel met vogels (nicks, haarlijn)

h. 10,5 cm.

China, flattened modelled Yixing earthenware teapot and cover, 18th century, the flat sides modelled with chrysanthemum, the handle with stylised dragon's head and the cover with birds (nicks, hairline)

Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: