4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4859
update-catalogue
Roelf Gerbrands (1891-1954)

Pauw tussen struiken

pastel, gesign. r.o., 61 x 46 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden