1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99844721
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4916
update-catalogue
H. Berlage (20e eeuw)

Boerderij

board

36 x 52 cm.

[1]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50

outbid-warning
Overboden