3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 508
Duitsland, grote soepterrine met deksel, eind 19e eeuw/vroeg 20e eeuw,

getordeerd rond en bol model op voet en twee voluutvormige oren, de deksel met uivormige knop waaronder ivoren bandversiering, vergulde binnenzijde, mt. Otto Hintze, vanaf 1866 Hamburg, belastingstempel ongewaarborgd oud/inlands 1906-1953, 800st.,

ca. 28 x 31 x 42 cm, 3100 gr.

Taxatie: € 900 - € 1.200
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100