3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Buitenland, presenteerblad, vroeg 20e eeuw,
met gecontourneerde opstaande rand, gemerkt Lucardie, lopende leeuw naar links en twee niet geïdentificeerde keuren, vermoedelijk Engels, oud belasting stempel buitenlandse werken 1906-1953, 2e gehalte,
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550