1e zitting - Woensdag 3 november 10.00 uur: 0490-0495 - Zilveren sieraden en bijous
Laag gehalte zilveren armband, 19e eeuw,
met zeven lava cameeën in groen, bruin en wit, voorstellende diverse Griekse goden (kleine beschadigingen aan de detaillering)
lengte 18 cm., lengte camee 2,5 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300