5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4542
Charles Léon Cardon (1850-1921)

Staande edelman

paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 1881, 42,7 x 26,8 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: