020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4798
Europese school, 19e eeuw
Uitgestrekt landschap met figuren bij een meer
doek, 50 x 94 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200
Overboden