9e zitting - Maandag 8 november 14.00 uur: 4600-4673 - Perzische en Islamitische kunst
Turkije, Iznik keramiek tegel, 17e eeuw.
Gedecoreerd met bladeren en bloemen. (incompleet, beschadigd, gelijmd).
Provenance: nalatenschap Onno Boers
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950