9e zitting - Maandag 8 november 14.00 uur: 3425-3470 - Perzische en Islamitische kunst
Catalogusnummer: 3428
Turkije, Iznik keramiek tegel, 17e eeuw.

Gedecoreerd met bladeren en bloemen. (incompleet, beschadigd, gelijmd).

h. 25 cm, b. 20 cm.

Provenance: nalatenschap Onno Boers

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950

Hamerprijs: € 950