4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Horace Duchene de Vere (19e eeuw)
Kerkinterieur met priester en jonge vrouw
doek, beschadigd, gesign. m.o., 1881, 50 x 35 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140