Hendrik Albert van Trigt (1829-1899)
17e eeuws interieur met meisje bij een plant met bloemen op een bolpoottafel en twee spelende kinderen in een gang. Hierbij doek door dezelfde kunstenaar, portret staand jongetje
paneel, gesign. l.o., 1849, 41 x 39 cm. en doek, beschadigd, gesign. l.o., 40 x 32 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280