2e zitting - Woensdag 03 november 13.00 uur : 0001-0298 - Juwelen
Catalogusnummer: 10
14krt. Gouden jasseron collier, waaraan een kruishanger, 19e eeuw,

versierd met cannetille (beschadigingen, slijtage)

bruto 7,6, lengte collier 50 cm., hanger 5,5 cm.

Taxatie: € 240 - € 280
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240