4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4807
Hollandse school, 17e/18e eeuw, in de manier van Gerard de Lairesse
Aanbidding der wijzen
doek, 101 x 107 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: