3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 500
Theepot en melkkan, Biedermeier, theepot, melkkan 2e helft 19e eeuw en blaadje,

gelobde theepot en roomkan, mt. Jacobus van Vorst 1845-1862 Rotterdam, 2e gehalte, theepot Fa. J.M. van Kempen & Zonen. Voorschoten, 2e gehalte, melkkan met meesterteken, 19e eeuw, 1e gehalte, Engels blaadje met winkeliers Begeer,

13 x 20 cm, 11 x 14 cm, 14,5 x 18 cm, 9 x 12 cm, 27 x 21 cm, 1371 gr.

[5]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380