4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4874
update-catalogue
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)

Straat in 's-Hertogenbosch. Hierbij tekening door Wiers Ooms, boerderij te Eemnes

tweemaal houtskooltekening, gesign., 37,5 x 27 cm., en gesign., 27 x 25 cm.

[2]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70

outbid-warning
Overboden