020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4821
Vier diverse kaarten, 18e eeuw
vier gravures, handgekleurd, allen ca. 50 x 60 cm.
[4]
Taxatie: € 300 - € 600
:
Hamerprijs:
Overboden