4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4821
update-catalogue
Vier diverse kaarten, 18e eeuw

vier gravures, handgekleurd, allen ca. 50 x 60 cm.

[4]

Taxatie: € 300 - € 600
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden