5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4537
Théophile Emmanuel Duverger (1821-1901)

Het herstellen van de netten

paneel, gesign. l.o., herkomst: Sotheby's Amsterdam, 6 sept. 2006, lot 101, 32 x 41 cm.

Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200

Hamerprijs: € 1.200