5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4517
Toegeschreven aan Johann Christian Vollerdt (1708-1789)

Uitgestrekt landschep met figuren bij een rivier

paneel, ongesigneerd, 30 x 34 cm.

Taxatie: € 1.400 - € 2.200
Hamerprijs: