5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4519
Johannes van Hove (1827-1881)

De gelukkige familie

doek, gesign. l.o., herkomst: Sotheby's Amsterdam, 6 september 2006, kleine beschadiging, 33 x 25 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.600
Hamerprijs: