7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8000-8054 - Antieke en klassieke stoelen, fauteuils en banken
Catalogusnummer: 8030
Paar verguld gelakte beukenhouten fauteuils in 17e en 18e eeuwse stijl, 19e eeuw,

met crèmekleurige stoffering (stukjes voorpoot en achterpoten van één fauteuil ontbreken)

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300