5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Jozef Jodocus Moerenhout (1801-1875)
Rustende reizigers bij een herberg
paneel, gesign. l.o., 1827, 56,5 x 51 cm.
Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Hamerprijs: