4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Toegeschreven aan Waalko Jans Dingemans (1873-1925)
paneel, gesign. r.o., 17 x 23,5 cm.
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100