7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8600-8658 - Antique and Classic Furniture -chairs and sofas-
Zweden, zwart gelakt houten driezitsbank, laat 19e eeuw,
met gestoken en verguld gelakte rocailles
Estimate: € 600 - € 1,000
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500