7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8600-8658 - Antique and Classic Furniture -chairs and sofas-
Catalogue number: 8002
Zweden, zwart gelakt houten driezitsbank, laat 19e eeuw,

met gestoken en verguld gelakte rocailles

br. 159 cm

Estimate: € 600 - € 1,000
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500

Hammer price: € 500