7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8000-8054 - Antieke en klassieke stoelen, fauteuils en banken
Catalogusnummer: 8002
Zweden, zwart gelakt houten driezitsbank, laat 19e eeuw,

met gestoken en verguld gelakte rocailles

br. 159 cm

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500