Gesigneerd F. Bonvin (19e eeuw)
Stilleven met mand met fruit en fles wijn
olieverf op doek op koper, ovaal, 60 x 44 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480