20e zitting - Woensdag 17 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1091
Paar bloemstukken in porseleinen vazen geplaatst onder glazen stolp, 19e eeuw.

Hierbij glazen stolp met porseleinen madonna (één beschadigd).

h. 55 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300