Noten- en eikenhouten kussenkast, 18e eeuw.
De twee deuren en zijden met kussenvormige panelen. In de voet een lade. De stijlen met gestoken blad- en bloemranken. Het geheel versierd met gezwart robbellijstwerk. Op gezwarte bolpoten. Geen sleutel
Provenance Constant Nieuwenhuys
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240