8e zitting - Vrijdag 5 november 14.00 uur: 8000-8083 - Antieke en klassieke grote meubelen
Catalogusnummer: 6606
Noten- en eikenhouten kussenkast, 18e eeuw.

De twee deuren en zijden met kussenvormige panelen. In de voet een lade. De stijlen met gestoken blad- en bloemranken. Het geheel versierd met gezwart robbellijstwerk. Op gezwarte bolpoten. Geen sleutel

br. 164, 177 en d. 66 cm

Provenance Constant Nieuwenhuys

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240