16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3329
China, paar verguld bronzen sculpturen, 20e eeuw,

een Bodhisattva gezeten op qylin en olifant

h. 29, l. 20, d. 11 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300