16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3329
China, paar verguld bronzen sculpturen, 20e eeuw,
een Bodhisattva gezeten op qylin en olifant
h. 29, l. 20, d. 11 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Hamerprijs:
€ 300