Eikenhouten kist, 18e eeuw.
Het rijk gestoken front met drie panelen. In de voet een lade
br. 121, h. 83 en d. 60 cm
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100