Toegeschreven aan Wouterus Verschuur (1812-1874)
Hooiwagen en reizigers op een pad naast een molen
houtskool en aquarel, gesign. l.o., 12 x 20 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160