4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Gemonogrammeerd r.o. J.S.W. 1884
Moeder en kind op het ijs in een winters landschap
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60