16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3510 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3266
China, serie van vijf gestoken hardhouten Onsterfelijken, 19e/20e eeuw

h. 32 cm.

[5]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70