16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3510 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3270
China, bronzen plengofferbeker 'Jüe' in archaïsche stijl, Qing-dynastie, mogelijk 17e eeuw,

gemerkt met 10 karakters in vak

h. 15, l. 14, d. 8 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050

Hamerprijs: € 1.050