Catalogusnummer: 7726
Friese stoelklok, laat 18e eeuw,

beschilderde wijzerplaat met scene van vissersschepen, polychroom geschilderde zeemeerminnen op achterplank. UItgevoerd met wekkerwerk. Compleet met gewichten. (bel manco).

h. 71 cm, b. 34 cm, d. 26 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120