7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8800-8862 - Design meubelen
Catalogusnummer: 8282
Murano, een paar voetenlampen, unica gesigneerd Barovier Toso

bestaande uit negen gekleurd Murano glazen elementen allen versier met vergulding. Met paarse stoffen kappen.

h. 79 cm.

Taxatie: € 1.200 - € 1.500
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100