4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
17e eeuwse stadsplattegrond van Leiden,
door Joan Blaeu, ca. 1650
gravure, handgekleurd, 43 x 55 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750
Overboden