Catalogusnummer: 7722
Tafelklok gesigneerd Paulus Bramer en Soon, Amsterdam, ca. 1760.

Uurwerk met spillegang, uitgevoerd met gaand- en (Hollands) slagwerk, half kalender, datum en maanstand. Geschilderde getoogde wijzerplaat met personificaties van de seizoenen rondom de verzilverde cijferring. Zeer fraai gegraveerde achterplatine met florale decoratie en allegorische voorstellingen met personificaties van de werelddelen, Azië, Amerika, Afrika en Europa. Tevens gesigneerd 'Paulus Bramer en Soon Amsterdam'. Gezwart houten kast met koperen bieswerk, vaasornamenten, op de hoek geplaatste kariatiden en twee handvatten. Geheel geplaatst op vier messing poten.

h. 68 cm, b. 39 cm, d. 26 cm.

Taxatie: € 4.000 - € 6.000
Huidig bod: € 6.500
Hamerprijs: € 6.500

Hamerprijs: € 6.500