5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Marc Chagall (1887-1985)
litho, ongesigneerd, 42,5 x 33 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300