16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
China, albasten scultpuur van een Onsterfelijke, 19e eeuw,
in staande positie en gekleed in lange gewaden, op houten standaard (beschadigingen en reparaties)
China, alabaster sculpture of an Immortal, 19th century, in standing position and dressed in long robes, on wood stand (damages and repair)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240